Для бізнесу
UA
/
RU
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою використання cookies — OK
Маніфест бренду Topla
Topla є для тебе з 1965 року

Словенська корпорація TAB випускає акумулятори Topla з 1965 року. Завод розташований у регіоні, де впродовж 350 років видобували та обробляли свинець.

Протягом багаторічної історії заводу автомобільні бренди віддавали та віддають перевагу акумуляторам Topla як заводським батареям. Тягові та стартерні акумулятори в різний час постачали на конвеєр для найвідоміших брендів, серед яких Audi, BMW AG, Volkswagen, Toyota, Volvo.

Акумулятори виготовляють на сучасному, інноваційному та повністю автоматизованому заводі. Спеціалісти підприємства вдосконалюють технологію виробництва відповідно до вимог та потреб сучасних легкових і вантажних автомобілів. Якість батарей Topla залишається незмінною, що підтверджують позитивні відгуки про надійність від автовласників та стабільні постачання в європейські країни.

В Україну акумулятори Topla постачають з кінця 90-х років, проте систематичний ввіз у 2009 році налагодила компанія Auto Standard Group, яка є офіційним дистриб’ютором Topla в Україні. Auto Standard Group має декілька регіональних філій зі складами та логістичними центрами, що забезпечує швидке та безпечне доставлення акумуляторів до авторизованих точок продажу.

Про які переваги Topla має знати водій?

Історія Є: європейський бренд акумуляторів Topla існує на ринку з 1965 року.

Європа Є: акумулятори Topla виготовляє один з найбільших заводів Європи, виробничі потужності якого розташовані у Словенії, регіоні, відомому своїми свинцевими покладами з понад 350-річною історією.

Якість Є: висококласні акумулятори Topla мають велику енергомісткість, високу якість збірки та є витривалими в різних погодних умовах України.

Гарантія Є: гарантійний термін акумуляторів Topla складає 3 роки.

Вибір Є: бренд Topla має широкий асортимент акумуляторів для легкового та вантажного транспорту.

Залишились питання?
Зв'яжіться з нами!
Офіційний дистриб'ютор Topla в Україні -
Auto Standard Group
Ім’я та прізвище *
Номер телефону *
Електронна пошта *
Питання *
Надіслати
info@asg.ua