Для бізнесу
UA
/
RU
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою використання cookies — OK

Питання-відповідь про акумулятори Topla

3 вересня 2021

Що робити, коли акумулятор розрядився?

Якщо акумулятор розрядився, то необхідно звернутись в найближчий сервісний центр або підзарядити акумулятор самостійно.

Що робити, коли акумулятор розрядився?

Якщо акумулятор розрядився, то необхідно звернутись в найближчий сервісний центр або підзарядити акумулятор самостійно. Детальніше можна прочитати за посиланням: http://www.automaster.net.ua/

Чи високий рівень підробок акумуляторів?

На ринку України іноді зустрічаються підробки акумуляторів. Саме тому важливо здійснювати покупку в авторизованих точках продажу.

Чи важливо підбирати акумулятор під якісь конкретні характеристики авто? Якщо так, то під які?

Перш за все необхідно скористатися рекомендаціями виробника авто. Якщо ви самостійно встановлюєте додаткове електрообладнання (додаткові колонки, противотуманки і тд), то потрібно встановити акумулятор класом вище - з більшим пусковим током та ємністю, якщо заводські параметри автомобіля дозволяють це зробити.

Скільки має важити якісний акумулятор?

Якість та вага акумулятору залежить від технології виробництва акумуляторної батареї.

Як зрозуміти, коли акумулятор можна підзарядити, а коли потрібно змінювати?

Для того, щоб зрозуміти це необхідно мати спеціалізоване обладнання (тестер) або звернутись до сервісного центру.

Чи відіграє роль у характеристиках акумулятора співвідношення чистого та переробленого свинцю? Якщо так, то яку?

Так, співвідношення свинцю важливе, оскільки принцип дії акумулятора заснований на зворотності хімічної реакції. Саме тому, чим менше буде домішок в свинцю, тим якіснішою буде реакція, а термін експлуатації акумулятору довший.

Де краще купувати акумулятор?

Акумулятори для авто варто купувати в спеціалізованих точках продажу. Це дасть змогу отримати гарантію на товар та можливість пізніше звернутись за гарантійним обслуговуванням.

Як доглядати за акумулятором, щоб він довго прослужив?

Для того, щоб акумулятор якомога довше прослужив необхідно слідкувати за його напругою (вона не повинна опускатись нижче 12.5 В). Також необхідно 2 рази на рік примусово підзаряджати акумулятор та перевіряти справність електрообладнання авто.

На які характеристики акумулятора при виборі варто найбільше звернути увагу (високі пускові токи і т.д.)?

При виборі акумулятору необхідно перш за все звертати увагу на ємність та пускові токи - вони мають бути не меншими ніж рекомендовані виробником авто.

Які “симптоми” того, що акумулятор скоро перестане працювати?

Найвірогіднішим симптомом того, що акумулятор перестає працювати справно слід віднести ситуації, коли при зниженні температури повітря пуск акумулятору стає складнішим.

Куди і до кого можна звернутися щодо перевірки акумулятора на справність?

В разі виникнення несправності акумулятору варто звертатись в будь-який спеціалізований сервісний центр або в точку продажу, де є фахівець по акумуляторах.

На що в акумуляторі звертати увагу при покупці авто?

При покупці авто необхідно звертати увагу на технічні характеристики саме автомобіля - це першочергове при виборі авто.

Де на акумуляторі вказана дата виробництва чи початку експлуатації?

На маркуванні акумулятора вказана дата виготовлення акумулятору. Відлік гарантійного терміну йде з моменту оформлення покупки та гарантійного талону.

Чи впливає на роботу акумулятора сильна спека або мороз?

Так, впливає. У жаркі дні відбувається надмірне кипіння електроліту, внаслідок чого відбувається осипання активної маси, що призводить до втрати ємності акумулятору. Своєю чергою спека стає першопричиною того, що акумулятор не заводиться при перших морозах на термометрі.

Чи можна прикурювати своїм акумулятором чужий автомобіль?

Так, прикурювати чужий автомобіль можна, але за умови правильного підключення. Якщо підключення відбулось не правильно, то це може спричинити зниження ємності вашого акумуляторі та навіть вибуху АКБ.

Чи потрібно підзаряджати щойно куплений АКБ?

Додатково підзаряджати щойно куплений акумулятор не потрібно, виробники не дають такі рекомендації.

Чому замерзає електроліт?

Якщо акумулятор не зарядити вчасно, то відбувається сульфатація пластин, що своєю чергою призводить до зниження щільності електроліту. А при мінусовій температурі цей процес спричиняє замерзання електроліту.

Для чого покривають полюсові виводи АКБ технічним мастилом?

Полюсові виводи акумулятору покривають технічним мастилом з метою захисту металу від окислення, а не для кращого контакту.

За яких умов я можу повернути акумулятор Topla по гарантії?

З гарантійним талоном ви можете звернутись в сервісний центр постачальника акумулятора (вказаний на гарантійному талоні). Якщо в процесі діагностики (до 14 календарних днів, зазвичай цей термін складає 5-7 днів) буде виявлений заводський брак, то акумулятор буде замінено на новий.

Продавець відмовляється приймати Topla по гарантії, що робити?

В разі наявності у вас гарантійного талона продавець не може не прийняти у вас акумулятор для подальшої діагностики. Продавець не може самостійно визначити причину несправності акумулятору, тому має передати його в сервісний центр.

info@asg.ua